3d paints

Tulip®3D Fashion Paint

Farby 3D (tzn. Tulip® 3D Fashion Paint) są najchętniej wybieranymi w USA farbami do malowania tkanin zarówno przez zawodowców, jak i hobbystów na każdym poziomie umiejętności. Łatwe w użyciu, charakteryzują sie wysoką przyczepnością i trwałością nie tylko na tkaninach, ale również na drewnie, szkle, ceramice itp. Ponadto wszystkie warianty Tulip® 3D Fashion Paint są odporne na wielokrotne pranie i jak najbardziej nadają sie do zdobienia różnego rodzaju strojów.
To marka, której możesz zaufać.

Dostepne w kilku wariantach wykończenia, od powierzchni z silnym połyskiem Slick, przez fluorescencyjne Slick Neon, fosforyzujące w ciemności Glow, mieniące sie brokatem Glitter i Sparkles, po zwiekszające grubość pod wpływem gorącej pary Puffy.

farby trójwymiarowe do ubrań
farby do tkanin

Tulip 3D Fashion Paint Value Packs

Oferujemy również zestawy 6-ciu buteleczek 37ml z farbami we wspólnym opakowaniu - Tulip® 3D Fashion Paint Value Pack. Kombinacje kolorystyczne zestawów stworzone są w oparciu o aktualne trendy. Świetne na imprezy oraz na początek przygody z kolorami.

Znaczek inwazji koloru

Tulip® 3D Fashion Paint jest dostepna w opakowaniach 37ml z unikalną nakretką, umożliwiającą przechowywanie "do góry nogami", co minimalizuje ilość bąbelków powietrza i zapewnia niezakłócony wypływ farby.